Moderní stínění se stane ozdobou vašeho interiéru

Stále více lidí se pouští do rekonstrukcí, aby dodali svému interiéru moderní vzhled. Je hezké když jste obklopeni prostředím, které je atraktivní a cítíte se v něm příjemně. Abyste toho dosáhli, nemusíte často provádět žádné složité a nákladné úpravy. Někdy stačí investovat jen do určitých moderních prvků, které změní podobu vašeho interiéru k nepoznání. Může mezi ně patřit i stínění. S jeho pomocí můžete zcela změnit ráz domácnosti i komerčních prostorů.

Vybírejte stínění důsledně

Stínění není něčím, co se vybírá pravidelně, ale něčím, co vám bude sloužit i desítky let. Je proto vhodné vybrat takové řešení, které je kvalitní a má nadčasový vzhled. Mnoho lidí vybírá stínění v běžných obchodech a to je chyba. Pokud má být výběr stínění kvalitní, vybírejte tam, kde se na moderní stínění specializují, nejlépe v internetovém obchodě zebra-shop.cz

Naleznete zde i jedno z nejpopulárnějších stínění a sice rolety DEN a NOC. Jsou tvořeny tkaninou, která má průhledné i neprůhledné pruhy. Pomocí řetízkového ovládání můžete rolety zcela vytáhnout nebo s tkaninou pohybovat tak, aby se pruhy překryly a vytvořily vám soukromí. Snadno můžete regulovat množství slunečního světla, které k vám proudí a navíc tyto rolety vypadají opravdu úchvatně. Nabízí se vám celkem ve 3 provedeních:

Další populární volbou jsou plissé rolety. Tvoří je plisovaná látka skládající se jako harmonika. Tyto rolety se vyznačují oboustranným stahováním, můžete je tedy stahovat shora dolů, ale i zdola nahoru. Stínění můžete vytvořit v kterékoliv části okna, což vám jiné druhy stínění nenabídnou.

Podobně stylové jsou římské rolety, ty jsou tvořeny látkou, která se skládá do sebe. Tyto rolety velmi připomínají závěsy. Pokud se vám tedy líbí závěsy a zároveň chcete mít všechny výhody rolet, římské rolety jsou ideální volbou.

Všechny druhy rolet se vám nabízí v mnoha velikostních i barevných provedeních. Inspirujte se nabídkou eshopu a vyberte si vhodné stínění do interiéru třeba ještě dnes.