Kde sledovat OKTAGON? V přímém přenosu!

Sledovat OKTAGON MMA v přímém přenosu je jedinečný zážitek. Kde sledovat OKTAGON? Využijte OKTAGON.TV a užijte si společně strávený čas s přáteli a rodinou. Udělejte si popcorn, natáhněte se na gauč a nenechte si ujít jediný úder. Buďte svědky vzrušujících soubojů špičkových bojovníků v reálném čase! Atmosféru podpoří OKTAGON merch.

Poradíme, kde sledovat OKTAGON!

Nestihli jste koupit lístky na konkrétní turnaj nebo vám to časové možnosti nedovolují? Využijte PPV, tedy přímý přenos celého večera. Celou MMA SHOW můžete sledovat na OKTAGON.TV. Tím pádem vám neuteče jediná minuta.

Užijte si celou zábavu z pohodlí gauče. Udělejte si domácí popcorn, Oblečte si pohodlné oblečení, třeba OKTAGON merch a nechte profi zápasníky, aby se postarali o celou zábavu. Jaké bude vaše PPV?

  • 6 hodin perfektní SHOW – udělejte si soukromý večer s nejlepšími zápasníky Česko-Slovenské MMA scény. Vše budete mít na talíři jako VIP.

  • 6 hodin s rodinou a přáteli – pohodový večer s rodinou a přáteli, na který nezapomenete.

  • 6 hodin bezchybné zábavy – OKTAGON.TV nabízí perfektní zábavu.

Jak se psala historie přenosu sportovních utkání?

Už víte, kde sledovat OKTAGON MMA. Teď se na chvíli zastavme u samotné historie přenosů sportovních utkání. Jak to vše začalo?

První experimenty s televizními sportovními přenosy se datují do 20. let minulého století. Mezi první masově sledované sportovní události se řadí závody na koních. První významnou sportovní akcí, kterou bylo možné sledovat v přímém přenosu, se staly berlínské letní olympijské hry v roce 1936. Přenos však nebyl přístupný každému.

První televizní přenos fotbalového zápasu

Roku 1954 proběhl v USA první televizní přenos fotbalového utkání, konkrétně Rose Bowl, který byl sledován více než 40 000 diváky. Tento okamžik položil základ pro televizní vysílání sportovních událostí, tehdy zejména amerického fotbalu.

V následujících letech se technologie televizního vysílání neustále zlepšovala, což umožnilo stále kvalitnější a komplexnější sportovní přenosy. Počínaje 60. a 70. lety se televize stala silným základem pro širokou škálu sportů.

ESPN posouvá obsah na novou úroveň

Roku 1980 byla založena kabelová sportovní síť ESPN, která posunula sportovní obsah v televizi na úplně novou úroveň. Dnes jsou sportovní přenosy v televizi nepostradatelnou součástí zábavy po celém světě, s nezbytnými technologickými inovacemi jako 4K a 8K rozlišení, online streamováním a možností sledovat sportovní události na mobilech nebo tabletech. Televize však stále zůstává klíčovým médiem.

Kupte si lístky, dokud jsou dostupné

Rozhodli jste se přece jen nechat OKTAGON.TV na jindy a navštívit MMA SHOW osobně? Kupte si lístky, odkud jsou v prodeji. Nebylo by to poprvé, kdy se turnaj výprodal během několik dnů. Překvapte svého partnera či partnerku a udělejte si společně krásný večer. Nebo vemte na turnaj děti. O zábavu bude postaráno.