Montované haly – k čemu všemu je můžete využít?

Leckdo montovanou halu zavrhne a raději si nechá vystavět klasickou, zděnou. Řada lidí má totiž předsudky a doopravdy netuší, ke kolika různým účelům mohou montované haly sloužit, jak dokonale se dají uzpůsobit přáním zákazníků a co vše k nim lze ještě přistavět. Proto se na to společně podívejme.

Typy montovaných hal

Stavba montovaných hal je v mnoha ohledech jednodušší než stavba zděných hal. Navíc jsou stabilní, skvěle odolávají zubu času i povětří a mohou posloužit k nejrůznějším účelům. A nemusí jít jen o nezateplené haly – společnost KOVO Smetana se specializuje také na zateplené montované haly. A jaké druhy hal obvykle staví? Montované výrobní haly, skladové montované haly, administrativní montované haly, zemědělské montované haly nebo třeba speciální malé haly.

Stavba montované haly

Přemýšlíte, co obnáší stavba montovaných hal? Ať už jde o zemědělské montované haly nebo montované výrobní haly, tak postup bývá podobný. Nejprve se vytvoří projekt, pak se stavba takzvaně založí, následuje výroba ocelové konstrukce a po opláštění a dalších pracech je hala hotová a připravena k předání. Montované haly na klíč od KOVO Smetana patří k velmi oblíbeným – a najdete je jak v Česku, tak i na Slovensku.

Jak využít montované haly?

Montované haly můžete využít, jakkoliv vám bude libo. Chcete si v nich zařídit prodejnu? Proč ne. Poslouží jako výrobna pro vaše produkty? To je velmi časté řešení. Ustájíte do nich zvířata, která chováte? Nebo v montované hale vznikne administrativní zázemí vaší firmy? Nebo najdete jiný způsob využití? Záleží to jen a jen na vás. A díky různým příčkám, rozličným typům vrat, přídavným zábradlím nebo plotům je možné postavit montované haly přesně podle přání zákazníků.

Ocelové konstrukce

Úplným základem montovaných hal jsou ocelové konstrukce. Ty doslova drží celou halu a vyrábějí se na zakázku a na míru. A nemusí přitom jít jen o samotnou ocelovou konstrukci pro montovanou halu. Společnost KOVO Smetana dokáže z oceli vyrobit i ledacos jiného – přístřešky, lávky, plošiny, rampy, schodiště, regály nebo různé kotvicí prvky. Po procesu výroby následuje dovoz na místo stavby, montáž a je hotovo. A když si vymyslíte další prvek do své montované haly? Žádný problém – ocelové konstrukce se dají vyrábět i posléze a instalovat do již hotové haly nebo kolem ní. Takže vaše montovaná hala bude nejen jedinečná, ale přesně vyhoví vašim požadavkům. Nemluvě o ceně, která je u KOVO Smetana víc než příznivá. A kvalita? Ta je samozřejmě prvotřídní.