Kde všude se vyplatí obrátit se na specialisty na výškové práce?

Výškové práce s sebou vždy nesou i jasná rizika. A to dokonce i v případě, kdy je nerealizuje amatérská společnost, ale realizují je opravdoví profesionálové. V mnoha případech tak není ani dobrým nápadem zkoušet podobné práce samostatně.

K dispozici vám přitom jsou i zkušení odborníci, pro kterou jsou výškové práce různé náročnosti doslova denní chléb. A věřte, že vám velice rádi pomohou jak s běžnými problémy, tak i s těmi, které nepatří mezi ty nejtradičnější výškové práce.

Kácení stromů v zabydlené oblasti

Kdykoliv se bavíme o kácení stromů, tak se bavíme o velice nebezpečné aktivitě, při které je potřeba dávat co největší pozor. Pokud se pak dokonce kácení má odehrávat uprostřed obydlené oblasti, tak je situace o to složitější. Mezi složité práce ve výškách patří právě postupné kácení stromů od vršku. To znamená, že jsou stromy káceny ne od země, ale postupně od koruny a snášeny po částech dolů pomocí lan. Díky tomu se tak zamezí pádu kusu stromu, který by mohl poškodit stavby a majetek v okolí.

Nátěry střech a fasád

Chcete dát nemovitosti nový vzhled? Pak vám určitě jen máloco dokáže splnit sen tak moc, jako je zbrusu nový nátěr fasády, nebo dokonce střechy. Taková operace ale není nic jednoduchého a zcela naopak se v ním může ukázat mnoho překážek. Proto jsou v nabídce také výškové práce se zaměřením na nové nátěry budov. S profesionálním vybavením bude celá práce svižná a bezpečná, přičemž navíc dostanete mnohem dokonalejší nátěr, než by se dal realizovat v improvizovaných podmínkách.

Odstranění sněhu ze střechy

Především na plochých střechách se velice často udržují vrstvy sněhu, na které není nosnost střešní plochy připravená. Mnozí přitom zkoušejí odklízet sníh samostatně, což nakonec může vzejít opravdu nepříjemné komplikace. Také z toho důvodu jsou tak výškové práce Praha změřené i na tyto typy prací. Mimo klasického odklízení sněhu jsou navíc velkým nebezpečím i rampouchy a ledové pokryvy, které pak padají a ohrožují kolemjdoucí či zaparkovaná vozidla. Jejich odstranění je přitom velice náročné i pro zkušené specialisty.