Likvidace vozu nemusí být stresující? Zde vám ji zajistí bez starostí

Připadá vám, že máte starostí nad hlavu? Pokud máte starý nebo nepojízdný vůz, kterého se chcete zbavit, pravděpodobně už přemýšlíte o jeho likvidaci. Takový vůz je zajisté bez užitku a jen zabírá místo na parkovišti nebo na vašem pozemku. Možná myslíte na to, že to bude náročný a zdlouhavý proces. Nemusí to tak ale být, společnost ZAHOTOVE.CZ, která se likvidacemi aut zabývá, vám ho odveze do 24 hodin a ještě vám za něj zaplatí v hotovosti.

Bezkonkurenční podmínky likvidace vozu

S likvidacemi vozidel nemusí být mnoho práce, ZAHOTOVE.CZ jedná férově a tak, abyste měli s likvidací co nejméně starostí. Pokud byste využili jen lokální autovrakoviště, vůz byste tam museli dopravit a následně byste nedostali buď žádné peníze nebo jen almužnu, na kterou byste museli dlouho čekat. ZAHOTOVE.CZ stačí kontaktovat a již předem vám sdělí hrubou výkupní cenu za vaše auto. Sdělíte jí podrobné informace a pracovník vás bude kontaktovat. Vykupují se pojízdná auta i nepojízdné autovraky.

Kromě osobních vozidel společnost vykupuje také nákladní vozidla a stavební stroje. Pokud budete s cenou souhlasit, do 24 hodin pro váš vůz přijede pracovník společnosti. Nemusíte se bát poplatků za dopravu. Vůz bude odvezen zcela zdarma a to odkudkoliv v České republice. To vám ušetří námahu navíc. Jakmile technik na místo dorazí, vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu, ta se orientuje zejména podle kompletnosti vozu, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa. Na místě se sepíše kupní smlouva. Dostanete peníze vyplacené v hotovosti a vůz bude odvezen. Jde o rychlý a jednoduchý proces. Pokud jste si mysleli, že je to něco složitého, budete velmi příjemně překvapeni. Jen si to představte. Dnes společnost kontaktujete a zítra bude váš vůz pryč a budete mít peníze v kapse. Papírování za vás vyřídí společnost. Zajímá vás více informací nebo byste se chtěli na společnost rovnou obrátit? Navštivte ZAHOTOVE.CZ.