Myslete na bezpečnost a pořiďte si k domu wi-fi kameru

Bezpečnost se vyplatí nepodceňovat. Stále více lidí si pořizuje bezpečnostní dveře, alarmy, mříže do oken či kvalitní těžko překonatelné ploty. Kriminalita je na vzestupu a nedbat na zabezpečení majetku znamená zbytečně se vystavovat riziku, že o něj přijdete. Je velmi nepříjemná představa, že se v době vaší nepřítomnosti dostane do vašeho domu zloděj. Zločinci jsou stále drzejší a vynalézavější. Kromě základních bezpečnostních prvků by u domu neměla chybět kamera.

Proč vybrat wi-fi kameru?

Kvalitní kamera je základem bezpečnosti. Nepořizujte si ale obyčejné kamery, mnohem lepší volbou je wi-fi kamera, kterou najdete na Emos.cz. Prodává pokročilé kamery, které vám nahradí videozvonek, hlídacího psa i bezpečnostní kameru. K dispozici jsou bateriové kamery, které můžete umístit dále od domu i kamery kombinované se světlem, které můžete dát přímo na dům. Díky aplikaci na telefon je můžete plně ovládat na dálku. Když budete mimo domov, tato kamera vás bude prostřednictvím aplikace informovat o každém návštěvníkovi, protože má funkci detekce pohybu.

Ihned budete vědět, jestli je to jen soused, zvědavé dítě, pošťák, zloděj nebo vandal. Když to bude nějaký nekalý živel, můžete na dálku spustit sirénu, která má výstražný efekt a většinu lidí ihned odežene. Když budete vědět, že jde o zloděje, můžete také přivolat policii.

Kamera má širokoúhlý objektiv, takže zabere velkou část pozemku. Jelikož má Full HD rozlišení, tak uvidíte každý detail a ne nějaké rozmazané a nejasné záběry. Samotný záznam z kamery se nahrává na paměťovou kameru a může být nahráván také do cloudového úložiště. Kamera se může natáčet do stran a můžete ovládat intenzitu i nastavení světla, se kterým je zkombinovaná. Můžete si nastavit třeba časovat aj. Už se nebudete muset obávat, když budete mimo domov. Jakmile se objeví nějaké nebezpečí, budete o něm informování. Inspirujte se nabídkou kamer, které Emos nabízí a zajistěte kvalitní ochranu, bez které se dnes žádný dům neobejde.