Přeprava těžkých strojů je jednodušší, než si myslíte

Dokonce i ta nejtěžší práce může proběhnout rychle a hladce, když máte po ruce zkušené experty v oboru. Velmi náročnou problematikou je stěhování. Běžné stěhování se může zdát někdy snadné, ale jiná situace nastane, když potřebujete přesouvat drahou techniku zahrnující mnohatunové stroje. Přeprava je mnohdy do sousedního státu nebo i na druhý konec světa. I na takové stěhování existují specialisté. Pokud se obrátíte na společnost Ais Eurelo, můžete bez problémů přestěhovat i celou svojí továrnu.

Jak přeprava probíhá?

Společnost není žádným nováčkem, ve svém oboru působí už přes 40 let. Přeprava těžkých strojů vždy probíhá krok po kroku podle stanoveného harmonogramu. Můžete se spolehnout na plnou součinnost, stanoví se datum začátku, přesný harmonogram i konečný termín. Společnost disponuje potřebnou technikou, od nákladních vozidel až po jeřáby a kvalifikované pracovníky.

Celý proces stěhování bude přizpůsoben dané lokalitě i požadavkům klienta. Společnost jedná profesionálně a pro vaše stěhování vám bude vyhrazený projektový manažer. Před samotným začátkem dojde k návštěvě místa, vše se pečlivě analyzuje, aby se mohl stanovit rozsah projektu, postup a celkový harmonogram.

Budete provedeni všemi důležitými dokumenty, které se stěhováním strojů souvisí. Vysoce kvalifikovaný tým provede odpojení vašich strojů, jejich odbornou demontáž a jejich šetrné naložení k přepravě. Někdy se stává, že finální místo ještě není připraveno, proto společnost nabízí i možnost uskladnění vašich strojů. Pokud místo připravené je, stroje na něj budou dopraveny, smontovány a správně zapojeny. Dopraveny mohou být doslova kamkoliv po planetě, zajištěny budou všechny potřebné přepravní dokumenty v příslušných jazycích. Díky sehranému a zkušenému týmu vše proběhne podle plánu a vy můžete začít stroje opět využívat. Nezáleží na tom, v jakém oboru působíte a ani na tom, kam stroje potřebujete stěhovat, vše proběhne hladce a profesionálně. Zjistěte více informací přímo na webu společnosti aiseurelo.cz.